Главная arrow Новости arrow Премьер Лига
Премьер Лига
06.03.2017
«Динамо» – «Олімпік»: цікаві факти та цифри матчу

У рамках 20-го туру Ліги Парі-Матч київське «Динамо» на своєму полі мінімально переграло донецький «Олімпік» – 1:0.

Ця перемога стала для динамівців п’ятою поспіль над суперником у рамках чемпіонату України, при цьому «олімпійці» не забили поки у ворота «Динамо» жодного м’яча. Забивши вже в компенсований час, «біло-сині» продовжили свою гольову серію до 12-ти матчів, а домашню без нічиїх – до 22-х (18 перемог, 4 поразки, різниця м’ячів – 42:15).

Залишивши свої ворота «сухими», підопічні Сергія Реброва також перервали неприємну серію із пропущеними м’ячами, яка складала дев’ять матчів. Востаннє до суботнього поєдинку динамівці не пропускали на початку жовтня минулого року, перегравши вдома «Зірку» – 2:0.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

02.03.2017
«Динамо» – «Олімпік»: нетривала історія протистояння

У суботу, 4 березня, київське «Динамо» прийматиме на столичному НСК «Олімпійський» донецький «Олімпік».

Загалом в історії протистояння, яка тягнеться з сезону 2014/2015, команди провели між собою сім поєдинків у рамках чемпіонату та Кубку України. П’ять перемог в активі динамівців, ще у двох переможця виявити не вдалося, різниця м’ячів при цьому – 14:1 на користь «Динамо».

Примітно, що п’ять матчів, які було проведено в чемпіонаті

28.02.2017
Матчі 22 туру УПЛ за участю «Шахтаря», «Динамо» та «Дніпра» будуть перенесені.

3 матчі 22 туру чемпіонату України будуть зіграні у п'ятницю, 17 березня.

Як стало відомо «Футбол 24», три гри 22-го туру української Прем'єр-ліги будуть проведені в п'ятницю 17 березня. Це матчі «Шахтаря», «Динамо» і «Дніпра»: «Дніпро» – «Карпати», «Динамо» – «Чорноморець» і «Шахтар» – «Олімпік».

Це перенесення буде здійснено в інтересах збірної України на прохання тренерського штабу. Якщо календар туру буде схвалений, на наступний день після цих матчів, в суботу, 18 березня, збірна України відправиться на закордонний збір в Австрію для підготовки до матчу відбору на ЧС-2018 Хорватія – Україна.

27.02.2017
Купуйте квитки на матч «Динамо» - «Олімпік»!

Шановні вболівальники!

Продовжується продаж квитків на гру 20-го туру Ліги Парі-Матч, у якій київське «Динамо» прийме донецький «Олімпік».

Гра відбудеться на головній спортивній арені країни, НСК «Олімпійський», у суботу, 4 березня. Початок зустрічі - о 17:00.

На гру доступні квитки наступних цінових категорій: 35, 50, 70, 130, 170, 200, 350 та 400 гривень.

Продаж квитків проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська», та стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Каси відкриті з понеділка до п'ятниці з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00), в суботу-неділю з 11:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00).

Також квитки можна буде придбати онлайн на сайті esport.in.ua.

Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.

Не пропустіть перший домашній матч київського «Динамо» у 2017 році! Зустріньте весну на «Олімпійському»! Команді потрібна ваша підтримка!

До зустрічі на стадіоні!

23.02.2017
Підтримайте «Динамо» у виїзному матчі з «Зорею»!

У суботу, 25 лютого, «Динамо» зіграє свій перший офіційний матч у 2017 році.

Команда Сергія Реброва зустрінеться на виїзді з луганською «Зорею», яка свої домашні матчі цього сезону проводить у Запоріжжі, на «Славутич-Арені».

Гра розпочнеться о 14:00.

Вболівальники «Динамо», які бажають підтримати команду у Запоріжжі, зможуть придбати квитки на гостьовий сектор безпосередньо перед матчем біля