Главная arrow Новости arrow Другие турниры
Другие турниры
28.01.2016
Суперник «Динамо» пройшов «Евертон» в Кубку Ліги Англії

«Манчестер Сіті», суперник нашого клубу в 1/8 Ліги чемпіонів вийшов у наступний раунд Кубка Англійської Ліги, обігравши у матчі-відповіді на своєму полі «Евертон» - 3:1 (перша гра – 1:2).

50,048 глядачів на «Эттіхаді» спочатку стали свідками швидкого гола у виконанні гостей, який забив на 18-й хвилині Барклі, а потім впевненого камбека господарів в яких відзначилися, Фернандіньо (24), Де Брюйне (70) та Агуеро (76).

В цьому матчі головний тренер «городян» Мануель Пеллегріні використовував наступних гравців: Кабальєро, Кліши, Демічеліс, Отаменді, Сабалета, Фернандіньо, Давид Сільва (Фернандо, 80), Яя Туре (Де Брюйне, 66), Делф (Хесус Навас, 46), Стерлінг, Агуеро.

26.01.2016
«Динамо» - «Лех» (Познань, Польща). Представляємо суперника

У заключному спарингу на першому іспанському зборі футболісти нашого клубу 27 січня зіграють з чинним чемпіоном Польщі, клубом «Лех» (Познань).

Рік заснування: 19 березня 1922 року

Досягнення: чемпіон Польщі (1983, 1984, 1990, 1992, 1993, 2010, 2015), володар кубка Польщі (1982, 1984, 1988, 2004, 2009), володар Суперкубка Польщі (1990, 1992, 2004, 2009, 2015)

25.01.2016
«Динамо» - «Мюнхен-1860» (Німеччина). Представляємо суперника

Черговим, шостим за ліком спаринг-партнером київського «Динамо» на першому іспанському зборі стане німецький клуб «Мюнхен-1860».

Рік заснування: 17 травня 1860 року

Досягнення: чемпіон Німеччини (1966), володар кубка Німеччини (1942, 1964), фіналіст Кубка УЄФА (1965)

Поточне місце в чемпіонаті: 17-е у 2-й Бундеслізі (дві перемоги, вісім нічиїх, дев'ять поразок, 14 очок, різниця

14.01.2016
Суперник «Динамо» втратив важливі очки в матчі АПЛ із «Евертоном»

«Манчестер Сіті», суперник київського «Динамо» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, втратив можливість підібратися впритул до лідеруючого «Арсенала», зігравши на своєму полі за присутності 53,796 глядачів унічию 0:0 у 21-му турі АПЛ із добре знайомим нам «Евертоном».

Гості не стали відсиджуватися в обороні в першому таймі. Більше того, саме «іриски» створили найкращі моменти. Хороші шанси відзначитися мали Жерар Деулофеу та Осман, але удар першого парирував Джо Харт, а другий не поцілив у рамку воріт.

У другому таймі «Сіті» додав, але так і не знайшов шляхів до воріт Тіма Ховарда. Наприкінці матчу Рахім Стерлінг ледь не заробив пенальті, однак рефері порушення не побачив.

«Евертон» довів, що нещодавня перемога над «Манчестер Сіті» в Кубку Ліги не була випадковою. «Городяни», напевно, засмучені цим результатом, адже він залишив їх на відстані у три очки від лідируючого «Арсенала».

Головний тренер господарів Мануель Пеллегріні задіяв у цьому поєдинку наступних гравців: Харт, Санья, Демикеліс, Кліші, Отаменді, Туре, Навас, Фернандо, Де Брюйне (Сильва, 74), Стерлінг, Агуеро.

11.01.2016
Список спаринг-партнерів київського «Динамо» на 1-му іспанському зборі

Згідно з досягнутими домовленостями, суперниками нашого клубу на першому іспанському тренувальному зборі в контрольних поєдинках стануть наступні суперники: