Главная arrow Новости arrow Другие турниры
Другие турниры
28.10.2015
Суперник «Динамо» вибуває з Кубка Ліги Англії та втрачає Косту

Суперник київського «Динамо» у наступному турі групового етапу Ліги чемпіонів, лондонський «Челсі», цього вівторка, так само як і «Динамо», провів кубковий матч.

В 1/8 фіналу Кубка ліги «аристократи» зустрілися на «Британія стедіум» із командою «Сток Сіті».

Господарі поля відкрили рахунок на 52-й хвилині гри і втримували переможний рахунок до останньої хвилини основного часу зустрічі. Проте на першій компенсованій хвилині в

27.10.2015
Суперник «Динамо» втратив одноосібне лідерство в чемпіонаті Ізраїлю

У 8-му турі ізраїльського чемпіонату «Маккабі» (Тель-Авів) зазнав поразки на своєму полі в матчі з «Бейтаром» (Єрусалим) – 2:4.

Супернику нашого клубу на груповому етапі Ліги чемпіонів не допоміг навіть дубль у виконанні Захаві (32, 39 хвилини).

Після цієї невдачі у «жовтих» залишилося 16 очок і їх в турнірній таблиці не тільки наздогнав, але і за різницею голів обійшов «Хапоель» (Беєр-Шева).

08.10.2015
В паузі вихідні, тренування та спаринг зі «Сталлю»

Після розгромної перемоги в Лізі Парі-Матч над «Ворсклою» відразу 13 гравців «Динамо» поїхали до розташування своїх національних збірних.

Футболістам, які залишилися в Києві, Сергій Ребров надав три вихідних дні. Є хороша можливість відпочити та набратися сил перед найважливішими матчами у другій половині осені!

Під час матчів збірних динамівці будуть щодня тренуватися на базі в Кончі-Заспі, а також проведуть один контрольний поєдинок. Суперником виступить дніпродзержинська «Сталь», яка посідає в Лізі Парі-Матч після 10-ти турів восьму позицію.

Зустріч відбудеться в суботу, 10 жовтня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Початок о 14:00.

Запрошуємо наших уболівальників відвідати цей спаринг. Вхід вільний!

28.09.2015
Вхід на матч пам'яті Андрія Гусіна буде вільним

Вшанувати пам'ять видатного футболіста київського «Динамо» і національної збірної України, тренера Андрія Гусіна у Львові зможуть усі бажаючі.

Вхід на стадіон «Україна» 11-го жовтня буде безкоштовним.

Організатори запрошують усіх львівських уболівальників прийти на поєдинок, адже саме в місцевих «Карпатах» Андрій Гусін починав свою професійну кар'єру. Також родина футболіста і друзі сподіваються, що на матч зможуть приїхати шанувальники «Динамо» та Андрія Гусіна з Києва, адже у нього встановилися хороші взаємини з фанатами, Андрій Леонідович завжди охоче йшов на контакт, дуже тепло до них ставився.

Команда «Динамо-2» у повному складі їздила на показ фільму, який знімали фанати, сам тренер неодноразово зустрічався з ними, приводив футболістів, брав участь у футбольних турнірах вболівальників, сам грав у матчах з ними, запрошував на тренування і всіляко їх підтримував.

24.09.2015
«Челсі» розправився з «Уолсоллом» у Кубку Ліги

У середу відбулися заключні матчі третього раунду (1/16 фіналу) Кубка англійської Ліги.

В цей ігровий день свій матч проводив і лондонський «Челсі», суперник «Динамо» на груповому етапі Ліги чемпіонів.

«Аристократи» гостили в Уолсоллі, де зустрілися з однойменною командою, що виступає у третьому за рангом англійському футбольному дивізіоні – Першій футбольній лізі Англії.