Главная arrow Новости arrow Другие турниры
Другие турниры
18.06.2015
Список спарингів київського «Динамо» на австрійському зборі

На навчально-тренувальному зборі, який триватиме в Австрії з 29 червня по 13 липня київське «Динамо» зіграє з наступними суперниками:

2 липня. Швац. СК «Університатя» (Крайова, Румунія) – 5-е місце в минулій першості Румунії

3 липня. Швац. «Шкендербеу» (Корче, Албанія) – чемпіон Албанії 2014/15

6 липня. Єнбах. «Карабах» (Азербайджан) – чемпіон

10.06.2015
Динамівці зі збірною України (U-20) завершили свої виступи на чемпіонаті світу

Збірна України в 1/8 чемпіонату світу U-20 програла команді Сенегалу 1:1 (по пенальті 1:3) і завершила свої виступи.

Єдиний гол за нашу команду забив на 70-й хвилині київський динамівець Артем Бесєдін.

Крім нього в поєдинку взяли участь й інші представники нашого клубу: Микита Бурда, Павло Полегенько (на фото), Ігор Харатін, Євген Чумак та Роман Яремчук.

08.06.2015
Динамівці з Україною U-20 в 1/8 чемпіонату світу зіграють з Сенегалом

10 июня сборная Украины U-20 в 10:30 по киевскому времени сыграет на хорошо знакомом стадионе North Harbour/Северная Бухта в Окленде с финалистом чемпионата Африки U-20 командой Сенегала, занявшей третье место в своей группе С.

Нагадаємо, що наша збірна, у складі якої виступають шість представників київського «Динамо» на груповому етапі зіграла внічию 0:0 з Новою Зеландією і перемогла з великим рахунком М'янму 6:0 і США 3:0.

Наші суперники з Сенегалу програли на тій же стадії турніру Португалії 0:3, зіграли внічию 1:1 з Колумбією і перемогли Катар 2:1.

08.06.2015
Четверо динамівців зіграли за збірну України U-21 проти Чехії

Після турніру Лобановського, в якому українська «молодіжка» стала срібним призером, поступившись у серії післяматчевих пенальті одноліткам зі Словенії, наші хлопці вирушили до Австрії.

До Зальцбургу, де проходитиме збір української команди, вирушило 22 футболісти, серед яких п’ятеро динамівців – воротар Георгій Бущан, захисники Олександр Азацький, Валерій Болденков, нападники Олексій Хобленко, Дмитро Хльобас.

В Австрії підопічні Сергія Ковальця провели контрольний поєдинок проти команди Чехії, поступившись з рахунком 0:3. Через незначні ушкодження  у цій грі не зміг взяти участь динамівець Хльобас. Бущан та Хобленко відіграли по тайму, а Болденков та Азацький – два тайми.

Наступна контрольна гра цих команд відбудеться 9 червня.

03.06.2015
Турнир памяти Валерия Лобановского. Финал. Украина (U-21) - Словения (U-21). Превью. LIVE 17:00

Сегодня в Киеве состоится финал турнира памяти Валерия Лобановского. В 17:00 на стадионе «Динамо» молодежная сборная Украины сыграет со сверстниками из Словении. В полуфинале наша сборная уверенно разобралась с Молдовой – 5:0. Мячи забивали Близниченко, Безбородько, Петряк, Мишнев и Мишенко. Огорчили болельщиков лишь повреждения Гриня и Мишенко, но тренер сборной Сергей Ковалец выразил надежду, что они успеют восстановиться к сегодняшнему финалу.

Молодежная сборная Словении в свою очередь обыграла крепкую сборную Греции – 3:0. У словенцев забивали Захович, Ванцаш-Пожег и Ожболт. Отметим, что два мяча были забиты в последние 10 минут.

Нас ожидает интересный матч, в котором молодежная сборная Украины попытается вернуть спустя шесть лет трофей на родину.